Hans antrekk
Når det kommer til herrene, skal det heller ikke stå på trendene denne våren og sommeren. Men likevel er det spesielt én ting mph|milesperhour og deres kreative leder, Adrian Bjørge, råder kundene sine til å gjøre.
– I mai og til sommerfestene oppfordrer vi til å være mer leken og utfordre seg selv litt. Stemningen er lettere og mer lystig, og da skal man kle seg deretter, sier Bjørge og utdyper:
– Om man har en mørkeblå, en svart og kanskje en koksgrå dress fra før, så syns vi det er verdt pengene å investere i en lysere dress, gjerne mer casual-preget med struktur eller noe mønster. Her går de fleste for en mellomting, for eksempel litt knallblå eller lysere blå som er friskere enn den man vanligvis bruker på vinterhalvåret.